2GSM | Autoryzowany Serwis Samsung

Czy to Twoja firma?

GSM | Autoryzowany Serwis Samsung praca

Bielsko-Biała

AUTORYZOWANY SERWIS SAMSUNG

Jesteśmy na rynku od ponad 15 lat.

Od samego początku współpracujemy z czołowymi producentami w branży telekomunikacyjnej.

Oferty pracy 2GSM | Autoryzowany Serwis Samsung

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 2GSM | Autoryzowany Serwis Samsung

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa 2GSM | Autoryzowany Serwis Samsung

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Częstochowa
  2. Bielsko-Biała
  3. Czechowice-Dziedzice
  4. Pszczyna
  5. Konin
  6. Warszawa
  7. Bydgoszcz
  8. Lublin
  9. Otwock
  10. Poznań

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca 2GSM | Autoryzowany Serwis Samsung - oferty archiwalne

  • Sprzedawca | Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

    • 2 800-3 500 zł / mies.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Masz doświadczenie w obsłudze klienta? Sprzedaż to Twoja pasja? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę?
      Przyjdź do nas i spróbuj swoich sił!

      • Pierwszy etap to krótkie omówienie stanowiska pracy. Wtedy również chcielibyśmy abyś opowiedział nam coś więcej o sobie.
      • Drugi etap to "krótki spacer po firmie", w ten sposób będziesz miał okazję zobaczyć Twoją przyszłą pracę „od kuchni”.
      • Następnie pozostanie już tylko dogranie spraw formalnych.

      Podstawą naszego sukcesu, jest jakość świadczonych usług, którą realizujemy dzięki kompetentnej, ambitnej i zgranej załodze.

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta,
      • sprzedaż akcesoriów do telefonów,
      • rejestracja urządzeń w systemach informatycznych,
      • kontrola przyjmowanych i wydanych urządzeń (zgodność z numerem IMEI, z gwarancją, zgodność ze stanem faktycznym),
      • przyjmowanie towaru na magazyn,
      • współpraca z Kierownikiem Salonu, Managerem oraz innymi Pracownikami.

      Wymagania

      • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe,
      • doświadczenie w obsłudze klienta,
      • umiejętność pracy pod presją,
      • znajomość obsługi komputera, w szczególności pakiet biurowy Office 365,
      • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
      • umiejętność pracy w grupie,
      • dobra organizacja pracy,
      • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.

      Oferujemy

      • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych technologii,
      • możliwość rozwijania swoich kompetencji,
      • możliwości budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy,
      • atrakcyjne wynagrodzenie i premie (miesięczne i kwartalne),
      • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.

Pracodawcy w Bielsku-Białej